Perkant už 35 eur ir daugiau, NEMOKAMAS pristatymas. Pirkdami už 49 eur ar daugiau, DOVANŲ gausite mėginukų.

Esant minusinei temperatūrai rekomenduojama rinktis pristatymą į namus arba į vidaus patalpose esančius paštomatus Smartpost.

Pigmentinių dėmių šalinimas: naujos kartos dermokosmetikos priemonės

84697458_2918078094918206_2384324959498403840_o

Pigmentinių dėmių šalinimas: naujos kartos dermokosmetikos priemonės

Nelygus odos atspalvis, patamsėję odos plotai, įvairaus dydžio bei intensyvumo rudos dėmės – tai odos pigmentacijos sutrikimai.

Odos spalvą nulemia odos ląstelių – melanocitų – gaminamas pigmentas melaninas. Gamindama melaniną, oda sukuria apsauginį ekraną nuo UV spindulių. Dėl to vasarą oda būna tamsesnė, kaip įprasta vadinti – įdegusi.

Melanino odoje gali padaugėti dėl saulės ir mėlynosios šviesos poveikio, hormonų pokyčių nėštumo metu, vartojančioms kontraceptikus ar menopauzėje; pigmentacija gali padidėti sirgus akne, taip pat po uždegiminių ligų.

Dažnai tai – brandžios odos problema.

Ar įmanoma pašalinti pigmentines dėmes?

Pigmentiniai odos dariniai gali būti šalinami šiuolaikiniais lazeriais, intensyvia pulsine šviesa bei naudojant specialias dermatologinės kosmetikos priemones.

Hiperpigmentacijos formavimasis yra ilgalaikis procesas, kuris reikalauja reguliarios odos priežiūros. Apsišarvuokite kantrybe – pigmentinės dėmės neišnyks pernakt, be to, net ir jas pašalinus, svarbu nuolat prižiūrėti odą ir saugoti ją nuo UV poveikio ištisus metus.

Kaip prižiūrėti pigmentuotą odą?

Prancūzai Noreva Laboratoires yra tikri pionieriai pigmentinių dėmių šalinimo srityje.

Iklen+ Pure-C-Reverse – nauja priemonių linija nuo raukšlių ir pigmentinių dėmių su vitaminu C!

Itin veiksmingų veikliųjų medžiagų kokteilis ir trečios kartos vitaminas C suteikia švytėjimo, veikia prieš raukšles ir padeda šalinti pigmentines dėmes. Priemonės praturtintos hialurono rūgštimi, rezorcinoliu ir vitaminu PP.

Šios linijos žvaigždė – ypatingas vitamino C serumas – itin koncentruota priemonė, suteikianti odai jaunatviško švytėjimo.

1
0