Perkant už 35 eur ir daugiau, NEMOKAMAS pristatymas paštomatais. Pirkdami už 49 eur ar daugiau, DOVANŲ gausite mėginukų.

Esant minusinei temperatūrai rekomenduojama rinktis pristatymą į namus arba į vidaus patalpose esančius paštomatus Smartpost.

Pigmentinės dėmės: kaip jas pašalinti?

Lovely caucasian girl with red hair and freckles is smiling while using a cream on her face

Pigmentinės dėmės: kaip jas pašalinti?

Po vasaros dauguma pastebi ant veido ir kūno odos išryškėjusias tamsias rudas dėmes. Kas tai ir ar įmanoma jas pašalinti?

Pigmentas melaninas suteikia odai spalvą ir apsaugo nuo ultravioletinių spindulių. Kai melanocitų veikla sutrinka, išryškėja rudos dėmės, vadinamos pigmentinėmis dėmėmis. Pigmentacija dažniausiai atsiranda veido srityje, vyresniems žmonėms – ir ant rankų odos ar kitose saulės paveiktose kūno vietose.

Pigmentinių dėmių gali atsirasti pasikeitus hormonams, pavyzdžiui, nėštumo metu, taip pat esant odos pažeidimams – po aknės, vabzdžių įkandimų, traumų. Bet kuriuo atveju, melanino suaktyvėjimą paskatina saulės poveikis. Ilgiau pabuvus saulėje, ypač be tinkamos apsaugos, išryškėja pigmentinės dėmės, paryškėja strazdanos.

Daugeliu atveju pigmentinės dėmės yra nepavojingos – tai tik estetinė odos problema. Tačiau jei ši problema trukdo ir sukelia diskomforto jausmą, pigmentines dėmes galima šalinti.

Pigmentiniai odos dariniai gali būti šalinami šiuolaikiniais lazeriais, intensyvia pulsine šviesa bei naudojant specialias dermatologinės kosmetikos priemones. Specialiai sukurtos naujausios kartos dermokosmetikos priemonės reguliuoja hiperpigmentacijos procesą ir gali padėti tiek apsisaugoti nuo naujų pigmentinių dėmių atsiradimo, tiek pašviesinti ar net visai pašalinti esamas dėmes. Inovatyvios dermokosmetikos priemonės gali būti gera alternatyva lazerio procedūroms.

Hiperpigmentacijos formavimasis yra ilgalaikis procesas, kuris reikalauja reguliarios odos priežiūros. Apsišarvuokite kantrybe – pigmentinės dėmės neišnyks pernakt, be to, net ir jas pašalinus, svarbu nuolat prižiūrėti odą ir saugoti ją nuo UV poveikio ištisus metus.

„Trio White XP®“ – tai naujos kartos dermokosmetikos priemonių linija, specialiai sukurta pigmentinių dėmių šalinimui ir prevencijai. Visos „Trio White XP®“ linijos priemonės tinka naudoti ištisus metus, visiems odos tipams, net jautriai odai.

Pagrindinė pigmentuotos odos priežiūros priemonė yra serumas. Jį galima naudoti kaip pagrindą prieš įprastai naudojamą kosmetiką. Ši priemonė šalina esamas pigmentines dėmes, be to, veikdama tikslingai melanocito branduolyje, apsaugo odą nuo naujų pigmentinių dėmių atsiradimo.

Kalbant apie esamų pigmentinių dėmių šalinimą, esminis principas – šalinti melanino prisotintas ląsteles. Nusluoksniuoti odą padeda odos šveitimas – tiek specialios procedūros kosmetologo kabinete, tiek šveitiklio, kaukės naudojimas, specialūs kremai. Naktinis kremas „Trio White XP®“ tikslingai veikia pigmentines dėmes naktį, kuomet oda atsinaujina. Praturtintas peptidais, vitaminais A, C ir E bei šlamučių ekstraktu, šis kremas šviesina pigmentines dėmes, drėkina odą, gerina odos tonusą, saugo ląsteles nuo laisvųjų radikalų daromos žalos. Evenpro Bio-Peeling kompleksas, nusluoksniuodamas odą ir pašalindamas ląsteles su melanino sankaupomis, lygina ir šviesina odos atspalvį.

Ne mažiau svarbu – apsauga nuo saulės. Net ir pašalinus pigmentines dėmes, po ilgesnio buvimo saulėje jos gali atsinaujinti. Taigi odai, linkusiai į pigmento atsiradimą, apsauga nuo žalingų spindulių būtina ištisus metus! Net ir žiemą naudokite priemones su SPF 30, pavyzdžiui, maskuojantį CC kremą „Trio White XP®“. Ši priemonė akimirksniu užtikrina tolygų odos atspalvį ir tekstūrą, vienu metu ir maskuodama, ir apsaugodama odą. Papildytas mineraliniais filtrais su SPF 30, tonuojamasis CC kremas užtikrina kasdienę apsaugą nuo žalingų aplinkos veiksnių ir suteikia odai sveiko švytėjimo.
Saulėtu metų laiku ar keliaujant, būtina apsauga su SPF 50+ filtru ir fotoapsauga, t.y., plataus spektro UV apsauginiai filtrai. Pigmentines dėmes mažinantis apsauginis kremas „Trio White® XP SPF 50+“  užtikrina itin stiprią apsaugą nuo UVA/UVB spindulių bei mėlynosios šviesos.

Prancūzai Noreva Laboratoires yra tikri pionieriai pigmentinių dėmių šalinimo srityje: šioje laboratorijoje sukurtos net dvi skirtingos priemonių linijos pigmentuotai odai: Trio White ir Iklen+, o Trio White linija dabar atnaujinta – Trio White XP priemonės išsiskiria bene inovatyviausia ir saugiausia sudėtimi.

1
0