Perkant už 35 eur ir daugiau, NEMOKAMAS pristatymas. Pirkdami už 49 eur ar daugiau, DOVANŲ gausite mėginukų.

Esant minusinei temperatūrai rekomenduojama rinktis pristatymą į namus arba į vidaus patalpose esančius paštomatus Smartpost.

Prekių pristatymas

Prekių pristatymas

Užsakymas pradedamas vykdyti iš karto po to, kai mūsų banke yra matomas apmokėjimas.

  • Prekės pristatomos per kurjerių tarnybą per 2-4 darbo dienas, priklausomai nuo užsakymų kiekių. Todėl būtinai nurodykite savo telefono numerį ir tikslų pristatymo adresą, kad kurjeris galėtų suderinti pristatymo laiką. Dėl nenumatytų aplinkybių užsakymo pristatymas gali veluoti 5d.d.
  • Pristatymo kaina per kurjerių tarnybą 3,49 eur.
  • Prekės pristatomos į DPD paštomatus – 2,70 eur, Smartpost – 2,20 eu. Užsakant prekių už 35 eur ir daugiau, pristatysime NEMOKAMAI. Prekės pristatomos į paštomatus per 1-4 darbo dienas, priklausomai nuo užsakymų kiekių. Dėl nenumatytų aplinkybių užsakymo pristatymas gali veluoti 5d.d.
  • Prekės nepristatomos į Kuršių Neriją.

Apmokėjimas per PaySera sistemą

Pasirinkę šį mokėjimo būdą, Jūs per PAYSERA sistemą būsite nukreipti į savo banką ir iškart galėsite atsiskaityti už prekes, o pinigai bus pervesti nedelsiant.

Su Paysera taip pat galite atsiskaityti grynaisiais “Maxima” kasose, “Lietuvos pašto” skyriuose, “Lietuvos spaudos” ir “Narvesen” kioskuose bei “Perlas” terminaluose.

1
0