Perkant už 35 eur ir daugiau, NEMOKAMAS pristatymas. Pirkdami už 49 eur ar daugiau, DOVANŲ gausite mėginukų.

Esant minusinei temperatūrai rekomenduojama rinktis pristatymą į namus arba į vidaus patalpose esančius paštomatus Smartpost.

Apie mus

Apie mus

Noreva Laboratoires jau 20 metų kuria kiekvieno individualiems odos poreikiams pritaikytas priemones, sukurtas Prancūzijoje, kurių efektyvumas įrodytas klinikiniais tyrimais.

Noreva laboratorijose sukurtos priemonės užtikrina pusiausvyrą tarp maksimalaus dermatologinio efektyvumo bei odos būklės puoselėjimo. Priemonės specialiai sukurtos visiems odos tipams, tinkamos visoms kartoms – kūdikiams, paaugliams, jaunai ir senstančiai odai.

Oda atspindi bendrą organizmo būseną

Oda atspindi mūsų organizmo būseną: mintis, nuotaikas, savijautą ir sveikatą. Rupintis oda taip pat reiškia rūpintis savimi

Išskirtinės konsistencijos užtikrina naudojimo malonumą

91%

Apklaustujų patenkinti priemonių tekstūra

Gamtą tausojanti gamyba

Sumažintas pakuočių kiekis

Mes pašalinome produktų informacinius lapelius tam, kad sumažintume plastiko kiekį. Nuolat siekiame riboti poveikį aplinkai ir ieškome alternatyvų plastikui ir naftos chemijos produktams.

Mūsų formulės

Apsaugos nuo saulės formulės nedaro žalingo poveikio aplinkai ir nekelia pavojaus vandens organizmams. Atsparūs vandeniui, juos išbandė nepriklausoma organizacija dėl galimo ekotoksiškumo jūros organizmams. Rezultatai parodė, kad formulės nėra pavojingos koralams ir mikrodumbliams.

Pažangi dermokosmetika: aukštos kokybės, efektyvi ir saugi odos priežiūra

Veiksmingumas 100%

Visoms Noreva priemonėms atliekami klinikiniai veiksmingumo tyrimai, prižiūrimi dermatologų ir nepriklausomų ekspertų. Kiekvienam testui taikomas griežtas protokolas ir vertinimo metodika.

Kokybė ir saugumas 100%

Visos Noreva priemonės gaminamos fabrikuose, turinčiuose ISO sertifikatus ir atitinkančiuose medicinos produktams keliamus reikalavimus. Siekiant užtikrinti
maksimalų saugumą, priemonės ir jų sudedamosios dalys tikrinami visose gambos stadijose.

1
0