Perkant už 35 eur ir daugiau, NEMOKAMAS pristatymas paštomatais. Pirkdami už 49 eur ar daugiau, DOVANŲ gausite mėginukų.

Esant minusinei temperatūrai rekomenduojama rinktis pristatymą į namus arba į vidaus patalpose esančius paštomatus Smartpost.

Kūdikių odos priežiūra. Ką reikia žinoti?

hu-chen-6yi0opzsny4-unsplash

Kūdikių odos priežiūra. Ką reikia žinoti?

Kūdikių oda yra jautresnė ir labiau pažeidžiama nei suaugusiųjų, jos riebalinis sluoksnis irgi yra nepakankamas, tad odelė labiau linkusi į sausumą ir sudirginimą.

Kūdikio odos priežiūra – labai svarbi kasdienė higienos procedūra.

Pirmuosius mėnesius kūdikius patariama maudyti kasdien, vėliau – tris kartus per savaitę. Vandens temperatūra turėtų būti 32–37 laipsniai. Maudynėms rinktis kuo natūralesnes priemones, kurių sudėtyje nėra parabenų (konservantų), dažiklių, kvapų, kurių dažnai būna kremuose ir kurie gali sukelti alergiją. 
Maudymui geriausia naudoti aliejų, kurį galima pilti į vandenį.

Sausai odai ypač tinka emolientai: jie mažina pleiskanojimą ir niežėjimą. Kremu tepkite praėjus 3–5 min. po maudymosi, kol odelė dar drėgna, nes taip priemonės geriau įsigeria.

Kaskart keičiant sauskelnes apžiūrėkite ir nuvalykite raukšlytes, jei reikia, patepkite švelniu kremu.

Kremas su cinku – greita pagalba sudirgusiai odai ir puiki profilaktinė priemonė. Cinkas pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, ramina sudirgusią odą, padeda sušvelninti odos paraudimus, iššutimą.

Prancūzų dermokosmetikos Noreva Xerodiane linijos priemonės tinka vaikams, kūdikiams ir naujagimiams nuo pat pirmų dienų. Be kvapiųjų medžiagų, be fenoksietanolio, be alergenų. Dermatologų patikrinta.

1
0