Perkant už 35 eur ir daugiau, NEMOKAMAS pristatymas. Pirkdami už 49 eur ar daugiau, DOVANŲ gausite mėginukų.

Esant minusinei temperatūrai rekomenduojama rinktis pristatymą į namus arba į vidaus patalpose esančius paštomatus Smartpost.

Kaip prižiūrėti į aknę linkusią odą ir kokias kosmetikos priemones pasirinkti? Pataria gydytoja dermatologė

Behind the palm leaf

Kaip prižiūrėti į aknę linkusią odą ir kokias kosmetikos priemones pasirinkti? Pataria gydytoja dermatologė

“Aknė – tai lėtinis, besikartojantis uždegimas riebalų liaukų lygmenyje. Nors aknės formų yra įvairių, deja, nėra tokio paauglio, kuris nepraėjo aknės” – sako gydytoja dermatovenerologė Asta Dumbliauskienė. “Priežasties suvokimas yra vienas iš svarbiausių dalykų. Svarbu suvokti, kad mūsų organizme nuolat vyksta pokyčiai: hormonų, cukraus lygio, sukelti sveiko ar nesveiko maisto, streso – į visa tai reaguoja mūsų riebalų liaukos.”

Prancūzų dermokosmetikos NOREVA iniciatyva “Aknė pozityviai” kviečia daugiau sužinoti apie šią ligą – tai padeda su ja susigyventi ir ją suvaldyti.

Gydytoja sako, kad gydymas – ne svarbiausia dalis. Svarbiausias yra darbas namuose: tinkama priežiūra ir elgesys su savimi, t.y. režimas, mityba. Taigi, kaip prižiūrėti į aknę linkusią odą? Pataria gydytoja dermatovenerologė Asta Dumbliauskienė, Astos Dumbliauskienės odos klinika.

Tinkamai parinktos dermatologinės kosmetikos priemonės gali padėti pastebimai pagerinti odos būklę. Visų pirma, svarbu rinktis būtent riebiai odai skirtas priemones: tiek prausiklius, tiek kremus.

Prausiklis privalomas kasdien. Jei diena karšta, sportuojate, prakaituojate – prausiklį naudokite du kartus – ryte ir vakare. Šaltojo sezono metu, kuomet patalpose sausa, oda dehidratuoja, prausiklį naudokite tik vakare, o ryte rinkitės micelinį vandenį.

Taip pat svarbi rutinos dalis – veido šveitimas. Šveitiklį reikėtų naudoti kartą per savaitę: jis padeda pašalinti suragėjusį odos sluoksnį ir išvalyti užsikimšusias poras. Exfoliac veido šveitiklis

išsiskiria 2 poveikiais: trumpalaikiu (šveičiamieji mikroskopiniai bambuko rutuliukai švelniai pašalina negyvas odos ląsteles ir nešvarumus) ir ilgalaikiu poveikiu (AHA rūgštis stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą, lygina odos paviršių, oda tampa švelni ir švari).

Kaip pasirinkti veido kremą? Į aknę linkusi oda paprastai būna riebi ar mišraus tipo, taigi ir veido kremas turi būti skirtas riebiai/mišriai odai. Gydytoja atkreipia dėmesį, kad ir riebi oda nori gerti, t.y., net ir riebiai odai būtinas drėkinantis kremas. Jis turi būti lengvos tekstūros, o sudėtyje neturi būti vaškų, aliejų, ar kitų komedogeninių medžiagų, kemšančių poras. Visas šias savybes turi Exfoliac® atkuriamasis kremas. Priemonė praturtina keramidais, nepakeičiamosiomis riebalų rūgštimis, skvalenu.

Itin dažnas klausimas – ar sergant akne galima naudoti dekoratyvinę kosmetiką? Tai kelia nemažai nesutarimų tarp paauglių ir jų tėvų. Tačiau gydytoja patikina – maskuoti spuogus tikrai galima, tik svarbu pasirinkti tinkamas priemones. Tai turėtų būti kokybiška kosmetika, sukurta specialiai riebiai odai, pavyzdžiui, BB kremas su spalva Actipur® arba Exfoliac®.

Dėl papildomos priežiūros gydytoja pataria kreiptis į kosmetologus: spuogų spaudymas, mechaninis veido valymas – jau atgyvenę metodai, teisinga būtų rinktis pažangius rūgštinį ar aparatinį veido valymą, specialiai tam skirtas procedūras.

Visą pokalbį galite peržiūrėti Noreva Lietuva Youtube kanale.

 

1
0