Perkant už 35 eur ir daugiau, NEMOKAMAS pristatymas. Pirkdami už 49 eur ar daugiau, DOVANŲ gausite mėginukų.

Esant minusinei temperatūrai rekomenduojama rinktis pristatymą į namus arba į vidaus patalpose esančius paštomatus Smartpost.

Raustanti oda, išsiplėtę kapiliarai: ką daryti?

woman-surrounded-by-pink-petaled-flowers-1964442

Raustanti oda, išsiplėtę kapiliarai: ką daryti?

Veidą gali išmušti raudonis pakitus temperatūrai, pabuvus saulėje, pasikaitinus pirtyje, pavartojus aštraus maisto ar alkoholio, taip pat nuo streso. Tai – laikina odos būklė, kuri praeina savaime.

Jei raudonis nepraeina net po kelių valandų, o skruostai kaista nuolat, galima įtarti odos ligą rožinę. Liga vystosi palaipsniui: iš pradžių dažnai degina karštis, vėliau pastebimi išsiplėtę kapiliarai, išryškėja kraujagyslių tinklelis.

Kovojant su rožine pirmiausia reikėtų vengti paraudimą provokuojančių veiksnių. Taip pat svarbu – tinkama odos priežiūra. Vertėtų rinktis švelnų bemuilį odos valiklį, pavyzdžiui, micelių vandenį. Dermatologijos praktikoje rožinei gydyti naudojama azelaino rūgštis: tai gamtoje aptinkama, viena veiksmingiausių ir saugiausių šiuolaikinių rožinės gydymo priemonių. Ji slopina uždegimą, veikia antibakteriškai, turi antioksidacinį poveikį.

Esant išsiplėtusių kapiliarų tinklui, patariama visais metų laikais naudoti apsauginį kremą su SPF 30 – didžiausiu išoriniu kraujagyslių priešu laikomi ultravioletiniai spinduliai.

Norint maskuoti raudonį, prireiks specialių, žalio pigmento turinčių priemonių, kurios efektyviai suvienodins odos spalvą ir paslėps raudonus kapiliarus. Makiažo pagrindui rinkitės specialų CC (Color Corrector) kremą – ši priemonė specialiai sukurta jautrios, raustančios, į rožinę linkusios odos atspalviui koreguoti.

Raminamasis prausiamasis gelis „Sensidiane®“

Švelniai valo ir pašalina makiažo likučius bei nešvarumus, ramina jautrią odą. 

Raudonį mažinantis micelių vanduo jautriai odai „Sensidiane® AR“

Švelniai valo ir pašalina makiažo likučius bei nešvarumus, ramina jautrią odą, mažina raudonį. Ramina deginimo pojūtį.

Veido raudonį mažinanti priemonė „Sensidiane® AR“

Skirta labai jautrios ir dirglios veido odos su išsiplėtusiais kapiliarais priežiūrai: tiesiogiai veikia kapiliarų išsiplėtimą lemiančius veiksnius ir mažina intensyvų raudonį. Žaliųjų vaivorykštinių perlamutrų dalelės neutralizuoja ir mažina raudonį. Drėkinamosios ir apsauginę plėvelę sudarančios medžiagos užtikrina ilgalaikį odos drėkinimą, komfortą ir elastingumą.

Intensyvaus poveikio priemonė „Sensidiane AR Intesif“

Sukurta jautrios ir dirglios veido odos vietiniam ir difuziniam raudoniui šalinti: stiprina kapiliarų struktūrą, mažina jų sienelių laidumą, palaiko elastingumą ir siaurina paviršines venas. Sudėtyje esanti unikali azelaino rūgšties formulė — viena saugiausių ir efektyviausių šiuolaikinių rožinės gydymo priemonių dermatologijoje. Mikroflorą reguliuojančios medžiagos apsaugo nuo uždegiminių odos reakcijų. Žaliųjų perlamutrų pigmentai maskuoja ilgalaikį veido raudonį.

Veido raudonį mažinantis toninis CC kremas „Sensidiane® AR“ SPF30

CC kremas specialiai sukurtas jautrios, raustančios, į rožinę linkusios odos atspalviui koreguoti. Vienu potėpiu jis sudrėkina odą, SPF 30 UV mineralinis filtras apsaugo nuo saulės, ramina, sumažina raudonį ir užmaskuoja trūkumus.

1
0