Perkant už 35 eur ir daugiau, NEMOKAMAS pristatymas. Pirkdami už 49 eur ar daugiau, DOVANŲ gausite mėginukų.

Esant minusinei temperatūrai rekomenduojama rinktis pristatymą į namus arba į vidaus patalpose esančius paštomatus Smartpost.

Prekių keitimas ir grąžinimas

Prekių keitimas ir grąžinimas

  • Pirkėjas neturi teisės atsisakyti pirkimo ir pardavimo sutarties ir grąžinti Pardavėjui kokybiškų kosmetikos gaminių. Taip pat Pirkėjas neturi teisės grąžinti prekių, kuriomis Pirkėjas naudojosi, jas sugadino, pažeidė jų pakuotę ar dėl kitų Pirkėjo atliktų veiksmų prekės prarado prekinę išvaizdą.
  • Prekės laikomos nekokybiškomis, jei pasibaigęs prekių galiojimo terminas, dėl netinkamų laikymo sąlygų iki prekių perdavimo Pirkėjui yra pakitusi prekių konsistencija ar kitos esminės ypatybės, prekės yra pažeistos mechaniškai, pažeistos jų pakuotės ar yra kitų prekių kokybės trūkumų.
  • Pirkėjas turi teisę grąžinti Pardavėjui Noreva.lt užsakytas arba nusipirktas tas prekes, jeigu jos gautos nekokybiškos. Norėdamas pasinaudoti šia teise, Pirkėjas apie prekių pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymą turi ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių perdavimo Pirkėjui dienos informuoti Pardavėją apie sutarties atsisakymą jo elektroninio pašto adresu  info@balticpharma.lt ir perduoti Pardavėjui prekes kartu su prekių pirkimo dokumentu bei kitais priklausančiais dokumentais.
  • Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos, vadovaujantis šiomis Taisyklėmis ir prekių įsigijimo metu galiojančiais Lietuvos Respublikos teisės aktais.
  • Taisyklėse nustatytais prekių grąžinimo atvejais už prekes sumokėti pinigai Pirkėjui grąžinami per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių gražinimo dienos, pervesdamas pinigus į mokėtojo už prekes banko sąskaitą.
  • Pirkėjui pageidaujant grąžinti prekes, grąžinimo sąlygos derinamos individualiai, Pirkėjui kreipiantis į Pardavėją elektroninio pašto adresu  info@balticpharma.lt arba tel. +370 68 333 097.
1
0